افغان دانلود

نظر سنجی


ارتباط با هنرمندان

مجید شبخیز
Line ID: vahidpo
-------------
تلگرام مرتضی تندر
@mortezatondar
--------------
محل آیدی شما
Line ID:  0000
---------------


تبلیغات شما
1394/01/16 ساعت 08:53 نظر بدهید
نویسنده: حسن ترکمنی hassan_turkmani@

مژده به دوستانی که میخواهند آهنگهای و کارهای خود را در افغان دانلود منتشر نمایند. سایت www.zarup.com بهترین وبسایت برای انتشار آهنگها و فایلهای شما ... شما میتوانید به راحتی کارهایتان را آپلود نمایید و لینک دانلود و کد پخش آنلاین آن را در اختیار افغان دانلود و سایتهای دیگر قرار دهید.


 
16 گیگا بایت فضا برای آپلود کاربران!
کاربران زرآپ میتوانید از 16 گیگا بایت فضای رایگان برای آپلود فایل ,آپلود فرمت های صوتی,آپلود فرمت های تصویری و ویدیویی,آپلود عکس و.. خود استفاده کنند!
مدیریت آسان فایل های آپلود شده
اعضای زرآپ با دسترسی که به پنل مدیریتی فایل های آپلود شده خود دارند میتوانند در هر زمان اقدام به مدیریت فایل های آپلود شده خود نمایند.
رمزگذاری روی فایل ها , عکس ها و مزیک های آپلود شده
کاربران عضو آپلود سنتر زرآپ میتوانند با قرار دادن گذرواژه بر روی فایل ها آهنگ ها , ویدئو ها و عکس های آپلود شده خود دسترسی به آنها را بر عموم محدود نمایند.
امکان آپلود ویدئو و دریافت کد پخش فیلم بدون تبلیغات!!
هر فردی در زرآپ این امکان را خواهد داشت که بصورت رایگان فایل های صوتی و تصویری خود را آپلود و کد نمایش فایل ویدیویی و فیلم برای سایت و وبلاگ خود دریافت نماید
گزارش ترافیک
در پنل مدیرتی کاربران بخشی برای ارائه آمار ترافیکی فایل های کاربر و نمایش پرمخاطبترین فایل های آپلود شده ایشان در نظر گرفته شده است.


نظرات ثبت شده شما درباره این مطلب (1)
1395/03/05 ساعت 17:25
با سلام دوست عزیز
مطلبی هم درباره ی اولین آپلودسنتر افغانستان بنویسید
اگر کمک هم خواستید مطلبی رو در اختیارتون می زارم

متشکر
امتیاز: 0 0
پاسخ:
سلام خدمت شما ... همیشه یک چیزدرمورد سایتهای افغانستانی مرا آزار میدهد و آن هم بی دوام بودن آن است همین آپلود سنتر مدتی فعال است اما پس از چند ماه بی دلیل غیر قابل دسترس میشود یا هاستش جواب نمیده یا دامنه غیر فعل است . متاسفانه این چیزی است که ما را به سایتهای افغانستانی بی اعتماد کرده است
آخرین عناوین
موضوعات
برچسب ها

FreeCurrencyRates.com
آهنگ هایتان را سرچ کنید

بازدیدکنندگان: 1364199


افغان دانلود مسئول محتوای سایتهای دیگر نیست .:. کپی مطالب با ذکر منبع آزاد است