fixed menuخبررسانی

مژده به دوستانی که میخواهند آهنگهای و کارهای خود را در افغان دانلود منتشر نمایند. سایت www.zarup.com بهترین وبسایت برای انتشار آهنگها و فایلهای شما ... شما میتوانید به راحتی کارهایتان را آپلود نمایید و لینک دانلود و کد پخش آنلاین آن را در اختیار افغان دانلود و سایتهای دیگر قرار دهید.


 
16 گیگا بایت فضا برای آپلود کاربران!
کاربران زرآپ میتوانید از 16 گیگا بایت فضای رایگان برای آپلود فایل ,آپلود فرمت های صوتی,آپلود فرمت های تصویری و ویدیویی,آپلود عکس و.. خود استفاده کنند!
مدیریت آسان فایل های آپلود شده
اعضای زرآپ با دسترسی که به پنل مدیریتی فایل های آپلود شده خود دارند میتوانند در هر زمان اقدام به مدیریت فایل های آپلود شده خود نمایند.
رمزگذاری روی فایل ها , عکس ها و مزیک های آپلود شده
کاربران عضو آپلود سنتر زرآپ میتوانند با قرار دادن گذرواژه بر روی فایل ها آهنگ ها , ویدئو ها و عکس های آپلود شده خود دسترسی به آنها را بر عموم محدود نمایند.
امکان آپلود ویدئو و دریافت کد پخش فیلم بدون تبلیغات!!
هر فردی در زرآپ این امکان را خواهد داشت که بصورت رایگان فایل های صوتی و تصویری خود را آپلود و کد نمایش فایل ویدیویی و فیلم برای سایت و وبلاگ خود دریافت نماید
گزارش ترافیک
در پنل مدیرتی کاربران بخشی برای ارائه آمار ترافیکی فایل های کاربر و نمایش پرمخاطبترین فایل های آپلود شده ایشان در نظر گرفته شده است.


نوشته شده در تاریخ 1394/01/16 توسط حسن ترکمنی hassan_turkmani@
آخرین مطالب ارسال شده در کانال تلگرام افغان دانلود
نیازمندی و کاریابی مهاجرینتمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به افغان دانلود است 1395 | طراحی : AFDL

ابزار هدایت به بالای صفحه